2012/2013. mācību gada jūnija notikumi

Jūnijs – ziedēšanas un smaga darba laiks. Zied visa pasaule ap mums – no mazākās smildziņas pļavā līdz krāšņākajiem dārza ziediem. Taču devītie un divpadsmitie svīst gatavojoties eksāmeniem! Daudziem skolēniem pēkšņi rodas neskaidri jautājumi, kuri tūdaļ bija jānoskaidro. Bet nu šis grūtais un skaistais laiks ir aiz muguras. Ir nokārtoti visi eksāmeni un sagaidām jauko izlaidumu laiku.

  • 9.klases izlaidums – 15.jūnijs – Visi eksāmeni veiksmīgi nokārtoti, saņemta apliecība par pamatskolas beigšanu, nodejots izlaidumā Margrietiņu valsis. Tagad pienācis laiks izvēlēties tālāko ceļu: vidusskola vai iegūt kādu no profesijām. Lielākā daļa pamatskolas absolventu domā palikt mūsu – Ķemeru vidusskolā. Nu ko! Gaidām jūs visus septembrī.
  • 12.klases izlaidums – 14.jūlijā – Vidusskolēni saka sveikas savai skolai, kurā dažiem pavadīti visi 12 gadi, citam nedaudz mazāk. Atvadas no skolas, no skolotājiem, no jaukiem un mīļiem kopā pavadītiem brīžiem. Skaisti vārdi un ziedi, un pāri tam visam domas par rītdienu…
  • Nometne „Meklējam talantus – II” sākumskolas skolēniem no 3.jūnija līdz 21.jūnijambezmaksas dienas nometne 28 mūsu – Ķemeru skolas – sākumskolas skolēniem. Šo 3 nedēļu laikā skolēni attīstīja visus savus talantus, arī tādus, par kuriem viņi paši nemaz nenojauta. Viņi gatavoja, līmēja, spēlēja spēles, dziedāja, dejoja, iestudēja teātri, zīmēja un darīja daudzas citas interesantas lietas. Nometnes noslēgumā skolēni demonstrēja iemācīto teatralizētā uzvedumā, kurā tika ceļots pa visu Eiropu.
  • Diennakts izdzīvošanas nometne III – no 17.jūnija līdz 23. jūnijam – arī bezmaksas, organizēta mūsu skolas skolēniem no12 gadu vecuma līdz 18 gadu vecumam. Nometni, kā jau katru gadu, organizējām kopā ar Jaunsardzes centru un Jūras skautu organizāciju. Bērni nakšņoja skolas teritorijā, apguva ierindas mācību, mācījās šaut un apieties ar ieročiem, maskēties, apguva pirmās palīdzības sniegšanas prasmi un alpīnistu iemaņas, devās uz Jūras Skautu ostu Lielupē, mācījās airēt un burāt, nakšņoja uz salas, piedalījās 2 dienu militārās spēlēs Tukumā, kopā ar Tukuma jaunsargiem, spēlēja sporta spēles, pārvarēja savas fobijas, peldējās jūrā un pats galvenais – ieguva jaunus draugus un iepazina labāk paši sevi. Visi ar nožēlu sagaidīja nometnes noslēgumu un ar cerībām gaida nākamo vasaru!

Arī mūsu mācību gada notikumu kalendārs dodas vasaras atpūtā! Novēlam jums visiem patīkamu, jautru, piedzīvojumiem bagātu vasaru! Tiksimies atkal nākamajā mācību gadā!

Ķemeru vidusskolas kolektīvs.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>