2013./2014. mācību gada janvāra notikumi

Janvāris – gada pirmais mēnesis. Gads ir atkal sācies – ir  jaunas apņemšanās, jauni mērķi, vēlēšanās būt gudrākiem, labākiem, veiksmīgākiem. Daudziem no mums tas būs nozīmīgs, daudziem tas būs pārmaiņu gads. Jau 6.janvārī mēs visi, labi atpūtušies, esam atkal skolā! Veiksmīgu mums šo gadu!

  • Cirks – 10.janvārī – Semestra pirmajā nedēļā skolā viesojās cirks ar diviem jautriem klauniem, kuriem palīdzēja suņuki, trusis un pat žurciņas. Smiekli un labs noskaņojums noslēdza šī gada pirmo darba nedēļu.
  • Lekcija par atkarībām -16.janvārī – Cik daudziem jauniešiem narkotikas, datoratkarība, spēļu atkarība ir sabojājušas dzīvi. Par šīm problēmām mums stāstīja JVĢ skolas teātris. Ar lekciju uzstājās arī ārste, bet par šo atkarību sekām un par to, cik liels sods pienākas pat par nelieliem pārkāpumiem stāstīja juriste, kura pati ir jūrmalniece. 8.,9.,10.klases jaunieši ar interesi klausījās lekciju, un, protams, uzdeva daudz jautājumu.
  • Slidotavas apmeklējums 17.janvārī – Lai gan ārā ir krietns sals un vējš, 5.-10.klašu skolēni dodas slidot. Ja arī šogad ziema nelutina ar sniegu, tad jāizmanto vismaz ledus.
  • Skatuves runas konkurss skolā – 21.janvārī – Konkursa tēma: “Es dzīvoju jūras malā”. konkursa prasība – noskaitīt dzejoli un lasīt prozas fragmentu. Piedalās skolēni no visām sākumskolas un pamatskolas klasēm. Uzvarētāji startēs pilsētas skatuves runas konkursā. Skolu pārstāvēs Arīna  Koroļova (9.kl.) Stīvens Lisovs (9.kl), Elīza Ripa(1.kl.), Roberts Šteins (4.kl.) un Emīls Kazakevičs(2.kl.).
  • Policijas pārstāvju lekcija 23.janvārī – piedalās 5.,6.,7.,8.klases skolēni. Tiek runāts par vardarbību skolēnu starpā, attiecībām ar pieaugušajiem. Kopā ar skolēniem policiste analizē arī dažādas situācijas un apspriež iespējamās sekas un atbildību.
  • Pilsētas skatuves runas konkurss – 30.janvārī –  piedalās tie skolēni, kuri uzvarēja skolas konkursā. Arī pilsētā veicās labi: Elīzai Ripai – 1.vieta, Robertam Šteinam – atzinība, bet žūrijas simpātiju balva – Emīlam  Kazakevičam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>