2013./2014. mācību gada septembra notikumi

Septembris –Ir aizsteigusies vasara, pilna ar pārdzīvojumiem, prieku  un pozitīvām emocijām. Skolēni paspējuši piedalīties 3 bezmaksas nometnēs: „Talantu varavīksnē”(sākumskola); „Izdzīvošanas nometnē III” (pamatskola) un sporta spēļu nometnē augustā (pamatskola).  Sācies jauns mācību gads – 2013./2014.kurš mūs sagaida ar ziedošām asterēm un gladiolām, ar aizlidojošiem dzērvju kāšiem, drusciņ skumīgām ilgām pēc aizgājušās vasaras un ilgām pēc jauniem piedzīvojumiem.

  • „Zinību diena” – 2.septembrī – priecīga atkalredzēšanās ar skolotājiem un draugiem. Mūsu skolā šogad sāk strādāt vairāki jauni pedagogi.  Apsveicam! Veiksmīgu jauno mācību gadu!
  • Pārgājiens uz Tīreļa laipām – 6.septembrī –  Ceļā dodas visa skola, tikai 1.klasītei saīsināts maršruts. Mums paveicās- saulīte lutināja, un tīrelis pavērās mums visā savā krāšņumā. Dažiem gan  sagādāja grūtības garais maršruts, bet visi izturēja līdz galam! Malači!
  • Tikšanās ar Jūrmalas jauniešu domes pārstāvjiem – 17.septembrī – uz šo tikšanos tika aicināti 9. un 10.klases skolēni, kuri uzzināja daudz jauna par jauniešu dzīvi pilsētā, par iespējām piedalīties aktivitātēs.
  • Policijas darbinieku lekcija – 24.septembrī – uz lekciju par skolēnu savstarpējām attiecībām, par izturēšanos vienam pret otru, par atkarībām un citām svarīgām lietām tika aicināti 7.,8.,9.un 10.klases skolēni. Jaunieši ar interesi noklausījās inspektores stāstījumu, kā arī uzdeva daudz jautājumus.
  • Sākumskolas ekskursija 25.septembrī -  skolēni apskatīja Ēdoles pili, noklausījās  aizraujošo gida stāstījumu, izjuta pils spoka pajokošanos.  Tad devās uz Piena muzeju, kur bija iespējams izslaukt govi, izmalt krējumu un sakult sviestu, pie tam paši arī pagaršoja sava darba rezultātu. Garšoja ļoti labi!
  • Olimpiskā diena – 27.septembrī – Tāpat kā visa pilsēta, arī mūsu skolas skolēni, pedagogi un darbinieki piedalījās olimpiskās dienas pasākumos. Diemžēl, slikto laika apstākļu dēļ nepiedalījāmies pilsētas sacensībās, toties visi kopā pavingrojām, 8.un 9. Klase paspēja gan izspēlēt florbola maču, gan kopā nodoties aerobikai.

Reizrēķina diena – 27.septembrī – Visi 5. un 6. klašu skolēni intensīvi atkārtoja reizrēķinu, jo bija jāgatavojas konkursam. 4labākie reizrēķina pratēji : Reinis un Austris (6.kl.), Krišjānis un Ričards (5.kl.) devās rādīt savas prasmes reizināšanā un sacensties ar citu skolu pārstāvjiem.  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>