Svētku noskaņās

Svētku noskaņās.

   Kad aukstais un skarbais rudens vējš nopūš kokiem pēdējās lapas, kad uz peļķēm parādās pirmais trauslais un kraukšķīgais ledus, tad Ķemeru vidusskolā sākās intensīva gatavošanās valsts svētkiem. Arī šogad pirmais pasākums ir Lāčplēša dienas svinības, kas pie mums ir plašākas un interesantākas kā jebkur citur, jo ne jau velti daudzie absolventi un skolas draugi gadu pēc gada labprāt pulcējās šajos svētkos mūsu skolas zālē.

Arī šogad, Lāčplēša dienā, meklēsim skolas gudrāko, stiprāko, veiklāko, erudītāko, saimnieciskāko – pašu vislabāko puisi, mūsu skolas Lāčplēsi. Jau tagad aktīvi tiek plānoti uzdevumi, ar kuru palīdzību pārbaudīt mūsu zēnus.

Protams, neaizmirsīsim valsts skarbo vēsturi. Par to, lai vēsturiskie notikumi visiem tiktu atgādināti un būtu skaidri saprotami rūpēsies vēstures skolotājs Jānis Pavlovskis un klašu audzinātāji.

Pēc konkursa, kā vienmēr, dosimies lāpu gājienā uz kritušo karavīru kapiem, kur godināsim kritušo karavīru piemiņu. Ir svarīgi atcerēties tos, kuri atdeva savas dzīvības par to, lai mēs šodien būtu šeit – Latvijā, Ķemeros, lai mēs prastu cienīt viņu nesto upuri.  Ceram, ka arī šogad mums pievienosies pārējie ķemernieki un viesi.

Kā jau pierasts, pēc lāpu gājiena mazās skolas ēdnīcā mūs sagaidīs pavārīte Terēze ar siltām, smaržīgām un kraukšķīgām pankūkām, kuras pasniegs kopā ar ievārījumu un tēju, kas smaržo pēc vasaras. Pie kopīgā vakariņu galda atkal skanēs melodiskās, bet grūtsirdīgās karavīru dziesmas.

Katru gadu 18.novembra svētku priekšvakarā skolā tiek organizētas rūpīgi pārdomātas svētku svinības. Arī šogad šo tradīciju turpināsim, un 16.novembrī skolas zāle pulcēs daudzos viesus uz svētku koncertu un svinībām.

Mīļi aicināti visi jūrmalnieki, kuri šajā vakarā vēlās mums pievienoties. Lāpu gājiens sāksies pie Ķemeru skolas 11.novembrī plkst.16.00. Līdzi jāņem savas lāpas vai svecītes.

Posted in Jaunumi, Notikumi | 2 Comments

2012./2013.m.g. VPD rezultāti

2012./2013.m.g. VPD rezultāti

Posted in Jaunumi | Leave a comment

2013. gada audzinātāju darba atskaite

2013. gada audzinātāju darba atskaite (skatīt prezentāciju)

Posted in Jaunumi | Leave a comment