2013./2014. mācību gada oktobra notikumi

Oktobris – vējains, bet silts. Tikai lietus visu padara pelēku un vienmuļu. Labi, ka krāsainās lapas atdzīvina apkārtni! Skolas sabiedriskā dzīve joprojām ir interesanta, spraiga un aktīva.

Svarīgākie notikumi oktobrī:

  • Skolotāju dienas svinības- 4.oktobrī – šīs dienas pasākumi veltīti pedagogiem. Daudz pateicības vārdu, mīļu apsveikumu un ziedu saņēma visi mūsu skolotāji. Šādas dienas palīdz atcerēties tikai labo un skaisto, bet notušē to, kas nav izdevies.
  • Fotografēšanās- 4.oktobrī – Reizē ar Skolotāju dienu notika arī fotografēšanās. Šogad izmantojām foto firmas „Mārīte” pakalpojumus! Bildējāmies gan pa klasēm, gan draugi, gan kopējā skolas foto.
  • Putras diena – 10.oktobrī.- Mūsu garšas kārpiņas un vēderus priecēja skolēnu gatavotās dažādās putras un biezputras. Gan saldas, gan sāļas, gan ar augļu un ogu, gan gaļas piedevām… Daudzi skolēni nemaz nezināja, cik un  kādas gardas putras var izvārīt!
  • Viesos ĶNP – 14.oktobrī – Pie sākumskolas klasēm viesojās ĶNP darbinieki un Ieva Lazda, lai dalītos zināšanās par to, kas ir ap mums, par dzīvnieku pasauli, par dabas noslēpumiem.
  • Skolā viesi   15.oktobrī – Mūs apmeklēju Vaivaru pamatskolas pedagogi un zēns, kam liktenis liedzis redzēt pasauli tādu kā redzam mēs – viņš ir neredzīgs. Puisēns kopā ar savām skolotājām stāstīja par tokāta ir viņa ikdiena, kā viņš orientējās apkārtnē, kā var dzīvot. Daudziem tas bija pārsteigums!
  • Ekskursija pamatskolai un vidusskolai – 16.oktobrī – uz Liepāju. Ceļā devās 5.-10.klases. Apskatījām, gida pavadībā pilsētu, apmeklējām fortus, uzzinājām, ka eju garums ir 2x8km, pabijām Piena muzejā, kurā izdevās izmēģināt roku govs slaukšanā, krējošanā, sviesta kulšanā. Un tad bija izdevība pagaršot sava darba rezultātu: kaņepju un ķimeņu sviestu.
  • Klašu vecāku sapulces – 21.-24. oktobris – Visās klasēs bija klašu vecāku sapulces, kurās tika runāts par vecākiem un skolēniem aktuāliem jautājumiem. Iepriecina, ka vidējais apmeklējums bija labs –aptuveni 70%. Tie vecāki, kuri nevarēja ierasties uz sapulci, tikās ar klašu audzinātājiem citā laikā.
  • Skolas padomes sēde– 22.oktobrī – pēdējo reizi vecajā sastāvā. Direktore stāstīja par plānotajiem pasākumiem, sk.Tatjana par mācību rezultātiem iepriekšējā gadā, bet sk. Dzintra par sabiedrisko darbu un par to kā skolēni šogad jūtās skolā, kādas ir viņu attiecības ar skolotājiem.
  • Helovīnu ballīte – 25.okt.– šī tradīcija sākās iepriekšējā mācību gadā. Pasākums labi apmeklēts, bērniem patīk gatavot maskas, patīk padejot un saēsties saldumus. Protams bija konkurss par labāko un šušalīgāko masku. Fotogrāfijas par šo pasākumu var aplūkot mūsu foto galerijā.
  • 26. oktobris – Urrā! Sākās skolēnu brīvlaiks.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>