2013./2014. mācību gada marta notikumi

Marts – Marts ir klāt ar kaķu skaļām balsīm, ar neparasti agri atlidojušiem gājputniem, ar agrām bērzu sulām. Un skolēniem nemaz vairs negribas atrasties telpās, īpaši jau grūti ir sēdēt klasē, ja āra sauc pavasaris, un saulīte ir tik aicinoša.

 • Teātra apmeklējums 3.martā – 9. un 10. klašu skolēni apmeklē Goda teātra izrādi „Tikai nesaki nevienam”. Izrāde ir par jauniešiem aktuālām problēmām, par to kā pievērst kāda uzmanību, par to kā tikt galā ar situāciju, kad klase tevi nepieņem, kā risināt dažādās jauniešu problēmas, nepārkāpjot robežu.
 • Ekskursija pamatskolas skolēniem – 5.martā – Tiek apmeklēta izstāde „Praktiskā matemātika”, kuras ekspozīcija atvesta no Vācijas un izstādīta RTU izstāžu zālē. 5.-10.klašu skolēni ar lielu interesi izmēģināja rokas un prātu dažādu izmēģinājumu veikšanā. Vislielāko piekrišanu iemantoja ziepju burbuļi, Leonardo tilts, spoguļu efekti, lodīšu ātrumu salīdzināšana un funkciju zīmēšana.
 • Konkurss „Ķemeru vidusskolas Spīdola” – 7.martā – Piedalās 5.-10.klašu meitenes. Tiek pārbaudīta atjautība, prasmes saimniekošanā, dejošanā, teātra spēlēšanā, frizūru veidošanā un tas kā mūsu meitenes prot tikt galā ar nestandarta situācijām. Spīdolas tituls šogad tika piešķirts 9.klases skolniecei Madarai Ziemelei.
 • Mācību ekskursija – 12.martā – 9. un 10.klašu audzēkņiem uz anatomikumu un Stradiņu universitātes apmācību centru. Ja anatomikumā skolēniem tika piedāvāts skatīties un klausīties, tad apmācību centrā varēja izmēģināt kā tad īsti ir paklausīties mazuļa sirdspukstus, pieņemt dzemdības, iespricēt vēnā. Protams, ka īstu pacientu vietā bija manekeni. Pēc šīs dienas jaunieši savādāk un nopietnāk paskatījās uz mediķa profesiju. Vislielākos „panākumus” anatomikumā guva „spice” lietotāja iekšējo orgānu paraugi. Tos jaunieši atcerējās vēl ilgi pēc ekskursijas. Varbūt kādam tas liks pārdomāt savu rīcību.
 • Ekskursija sākumskolas skolēniem – 12.martā – Skolēni devās uz Rīgu. Ekskursijas plānā bija arī kino apmeklējums.
 • Filmas apmeklējums – 14. martā –  8.,9.,10.klases skolēni devās uz Eiropas mēroga filmu „Grūti kļūt par to, kas esi”. Filma veidota Beļģijā un Latvijā. Tā stāstīja par vēsturiskiem notikumiem Latvijā. Pēc filmas – diskusija ar filmas direktoru Vimu Krastbornu.
 • Konkurss sākumskolas skolēniem – 14.martā – Skolas superpuika un supermeitene. 1.-4. klašu skolēni sacentās par šī titula iegūšanu. Konkurss bija ilgs un nopietns. Skolēni dziedāja un gatavoja ēst, rādīja savas prasmes saimniekošanā un sportā, kā arī demonstrēja savu dejotprasmi. Līdzjutēju vidū bija ne tikai klasesbiedri, bet arī vecāki. Ķemeru vidusskolas supermeitenes titulu ieguva neatkārtojamā Sabīne Bikše no 3.klases, bet par skolas superpuiku kļuva nepārspējamais 1.klases skolnieks Nils Zvingulis.
 • Skolēnu brīvlaiks – sākās 15.martā!
 • Atgriežamies skolā – 24. martā – sākās pēdējais posms šajā mācību gadā.
 • Pilsētas teātru skate „Labis” – 26.martā – kurā mūsu jaunie un talantīgie skolas aktieri piedalījās ar Valda Rūmnieka lugu „Zīlēšana”. Titulu labākais aktieris ieguva 3 skolēni: Arvis Balandiņš no 2.klases, Alise Izabella Vilciņa un Roberts Šteins no 4.klases.
 • Iesoļojam vasaras laikā – 30.martā – vakari kļūst vēl garāki, telpās uzturēties kļūst aizvien grūtāk, bet skolotāji neļauj atslābt –mācību gads jāpabeidz godam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>