2012/2013. mācību gada novembra notikumi

Ir pagājis novembris – rudens pēdējais mēnesis, šogad –  tāds silts, bez lietiem un rudens slapjdraņķiem. Toties bagāts ar notikumiem un pozitīvām emocijām.

  • Sākās mācības pēc rudens brīvdienām – 5.novembrī – visi satiekamies priecīgi un atpūtušies.
  • Mārtiņdienas gadatirgus 1.-4. klasēm. – 8.novembrī – Sākumskolas skolēni, gāja rotaļās, minēja mīklas, sagaidīja budēļus. T.i. 5.klases skolēnus. Un nobeigumā – Mārtiņdienas gadatirgus, kur bija iespējams gan pirkt un pārdot pašu pagatavotus gardumus.
  • Lāčplēša dienas svinības  - sākās 8. novembrī - Šajā dienā no rīta mūsu zēnus sagaidīja pārsteigums, bet pēc stundām pārliecinājāmies, kā skolas puiši spēj cīnīties par skolas Lāčplēša titulu.- nu jau otro gadu! Tika pārbaudīta mūsu zēnu veiklība un labsirdība, spēks un drošsirdība, radošums un gudrība. Šogad Skolas Lāčplēša titulu nopelnīja 12.klases skolnieks Kaspars Krūklis.
  • Ārstes narkoloģes un JVĢ teātra organizēta lekcija par atkarībām – 9.novembrī -Svarīgākais ir vesels un no atkarībām brīvs cilvēks – par to mums pastāstīja gan ārste, gan uzskatāmi demonstrēja teātra jauniešu grupa.
  • Lāpu gājiens uz kritušo karavīru atdusas vietām – 11.novembrī Kā parasti, vakarā pulcējāmies pie skolas un tad devāmies godināt kritušos. Šoreiz pasākums pulcēja vēl vairāk cilvēku nekā iepriekš – aptuveni 130 ķemernieku piedalījās šajā pasākumā. Pēc tam – izskaņā, gardās pankūkas un karstā tēja mazās skolas virtuvē kopā ar skanīgām dziesmām. Par muzikālo pavadījumu rūpējās mūsu mūzikas skolotājs Ēriks Budēvics. Patīkami, ka pievienojās gan esošie, gan bijušie Ķemeru iedzīvotāji.
  • Skolas un klašu vecāku sapulces – 15.novembrī – pulcēja ļoti daudz vecāku. Svarīgākā sarunu tēma bija katra skolēna īpašās spējas un apdāvinātība, kā arī kā šo spēju pilnveidot un attīstīt. Vecāki klausījās arī stāstījumu par pozitīvās domāšanas attīstību.
  • Vēstures konkurss – 16.novembrī – tika organizēts 6. -12.klasēm, par godu Latvijas dzimšanas dienai.
  • Svētku koncerts – 17.novembrī – Šoreiz skolas koncerts bija visu Ķemeru svētku sastāvdaļa. Un mēs pārliecinājāmies, ka mūsu skolas sporta zāle ir par mazu, lai varētu uzņemt visus viesus. Patīkami bija uzklausīt mūsu bērnu priekšnesumu pozitīvo vērtējumu.
  • Gaismas ceļa veidošana – 18.novembra vakars – šoreiz pulcēja mazāk skolēnu nekā parasti. Varbūt vainīgs asais un aukstais vējš, varbūt nogurums. Bet paldies mācītājam Grīnberga kungam ar kundzi, Ušakovu ģimenei, Pastaru ģimenei un citiem skolotājiem.
  • No 22.novembra notika atklātās studas – skolotājas Līga Kāpa, Vivita Berne, Tamāra Kronberga, Ludmila Grečaņika, Adrija Muša, Jānis Čakstiņš, Gita Rukse, Ž. Eižvertīņa un I.Lūse demonstrēja savu prasmi dažādu stundu vadīšanā. Arī vecākiem bija iespējams vērot savu bērnu zināšanas un izaugsmi.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>