2012/2013. mācību gada marta notikumi

Marts – Nu ko – pavasaris vēl aizvien ir atvaļinājumā, un martu aizvieto janvāris! Gaidītā siltuma un saulītes vietā aukstums un sniegs. Taču skolā aizvien vairāk un vairāk notiek dažādi pasākumi.

  • Projektu prezentācija 1.martā – Skolēni prezentē savus projektu darbus. Šogad visvairāk tiek runāts par Latvijas naudu, eiro un ES valstīm. Skolēnu darbu kvalitāte ir augusi, salīdzinot ar pagājušo gadu. Visvairāk, protams, nervozēja 5.klases skolēni, jo viņi patstāvīgi rakstīja projektus pirmo reizi.
  • Ekskursija sākumskolas skolēniem – 6.martā – Tiek apmeklēta Ādažu čipsu ražotne un zirgaudzētava. Skolēni uzzina daudz jauna par čipsiem, to ražošanu un, protams, kārtīgi pieēdās šos našķus. Pēc tam tiek apmīļoti zirgi, izdodas piedalīties arī martam neraksturīgā izpriecā –kamanu izbraucienā!
  • Konkurss „Ķemeru vidusskolas Spīdola” – 8.martā – Piedalās visas skolas meitenes. Tiek pārbaudītas prasmes saimniekošanā, dziedāšanā, dejošanā, un tas kā mūsu meitenes prot tikt galā ar tehniku – bija jāsagatavo darbam veclaicīga gaļas maļamā mašīna. Izrādās, ka nav tik vienkārši pareizi izžaut veļu, saklāt galdu, un vienlaicīgi būt graciozai un smaidošai.

Spīdolas tituls tika piešķirts 12.klases skolniecei Sintijai Jablonskai.

  • Karjeras dienas skolā – no 5.- 15.martam – audzināšanas stundās tika runāts par dažādām profesijām. Vairākās klasēs viesojās dažādu profesiju pārstāvji: frizieri, ugunsdzēsēji u.c.
  • Ekskursija pamatskolas skolēniem – 14.martā – Skolēni devās uz muzejiem Lietuvā. Tika apmeklēta šokolādes ražotne, kaķu muzejs, riteņu muzejs.
  • Žetonu vakars – 22. martā – 12.klase atskatījās uz skolā pavadīto laiku. Iztaujāja skolotājus par to, cik labi audzēkņi ir iepazīti. Absolventiem sākās beidzamais posms skolā. Svarīga ir katra stunda, katra minūte, jo gala eksāmeni jau ir tepat blakus.
  • Skolēnu brīvlaiks – sākās 22.martā!
  • Diskotēka – 27. martā – arī brīvlaikā gribās visiem satikties, kopēji padejot… Paldies organizatoriem – Gintam no 9.klases un Ingum no 8.klases!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>