2012/2013. mācību gada septembra notikumi

Esiet sveicināti jaunajā mācību gadā! Prieks atkal tikties ar mūsu regulārajiem lasītājiem. Pēc šī gada vēsās vasaras rudens sākums ir aktīvs un pilns ar dažādiem interesantiem notikumiem.

  • Zinību dienas pasākums – 3.septembrī –Pats atbildīgākais brīdis mācību gada laikā. Mūsos visos ir tik daudz jauku domu un apņemšanās visu paveikt vēl labāk!
  • Piemiņas plāksnes atklāšana Broņislavam Ķipānam 3.septembrī – Viņš tiešām bija izcils SKOLOTĀJS. Mūsu skolā nostrādāts vairāk kā 50 gadu. Visi bijušie skolēni atceras sk. Broņislavu ar dziļu mīlestību un cieņu. Tikai retais spēj mācīt latviešu valodu un matemātiku, darbmācību un vācu valodu, rasēšanu un sportu… Pie  tam, katra stunda bija īsts mākslas darbs, kurā skolotājs atstāja daļiņu savas sirds. Tas laikam arī  ir galvenais sk. Ķipāna darba noslēpums: mīlestība uz darbu, saviem skolēniem un visus aptveroša labestība.
  • Skolas sporta diena – 7. septembris. Devāmies 3 km garā pārgājienā uz mežu. Tur mūs sagaidīja dažādas sporta aktivitātes. Protams, pēc kārtīgas sportošanas gribas ēst. Tad visi varējām mieloties ar ugunskurā ceptām desiņām. Labo omu nespēja sabojāt arī noslēgumā uznākušais lietus.
  • 8.klases kopējā pēcpusdiena – 14.septembrī – jautrs pasākums kopā ar klases audzinātāju. Spēles un aizraujoši konkursi bija vakara pamatsastāvdaļa.
  • Drošības diena – 19.septembrī – Piedalījās 5.,6.,7.klašu skolēni. Visi izgāja 7 punktus: Iepazinās ar ceļu policijas darbu, izmēģināja roku šaušanā, iepazinās ar cīņas kluba darbu, izmēģināja glābēju aprīkojumu, aplūkoja zemessardzes rīcībā esošo ekipējumu un ugunsdzēsēju mašīnu un darbu.
  • Mācību ekskursija uz Ventspili – 21.sept. –  Piedalās 5.,6.,7.,8.,9., un 12. klases. Jauki pavadīta diena. Gida pavadībā iepazīta pilsēta, bet pēc tam fiziskās aktivitātes atrakciju parkā Lemberga hūtē.
  • Visas skolas fotografēšanās – 27.sept. – mums atkal visiem būs jaunas un skaistas bildes! Izmantojām Berga foto pakalpojumus.
  • Saeimas apmeklējums –  28. sept. –  9.klases skolēni iepazinās ar valdības darbu, aplūkoja kabinetus, sēžu zāles, u.tt.
  • Olimpiskā diena – 28.septembrī. – Skolēni piedalās pilsētas sporta pasākumos, bet viss skolas kolektīvs piedalās Olimpiskās dienas Rīta rosmē.  Paldies par organizatorisko darbu 12.klases skolniecēm Martai un Enijai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>