2012/2013. mācību gada aprīļa notikumi

Aprīlis – Pavasaris šogad ir aizmirsis laikus ierasties darbā, laiks vēl aizvien ir vēss un nepatīkams. Arī vizbuļu ziedēšana un sulu tecēšana nedaudz aizkavējusies. Par spīti vēsajam laikam mūsu skolas skolēni rosās čakli kā bitītes!

  • Grafiti konkurss 2. -15.aprīlis. Jāpadomā, lai tribīnes greznotu jauki un gaumīgi zīmējumi. Skolēni kopā ar skolotājiem Montu un Gintu apsver dažādas idejas. Savu autogrāfu uz tribīnes sienas atstāja grafiti mākslinieks no Jordānijas.
  • Skolas un klašu vecāku sapulces – 4. aprīlī – pulcēja aptuveni 60% skolēnu vecāku. Kā ierasts, pavasarī, skolotāji lasīja lekcijas un dalījās savos novērojumos par to, kā labāk un vieglāk tikt galā ar dažādām problēmām pusaudžu un bērnu audzināšanā, par to, kā krāsas ietekmē mūsu uzvedību un veselību. Pēc skolas sanāksmes vecāki devās uz sapulcēm pie klašu audzinātājiem.
  • Angļu valodas runas konkurss „Skani mana valodiņa” – 10.aprīlī – tiek organizēts sākumskolas un pamatskolas skolēniem. Labākiem tiks dota iespēja uzstāties Māmiņdienas koncertā.
  • Topošo pirmklasnieku vecāku sapulce 13.aprīlī – uz skolu aicināja tos vecākus, kuru bērni tikai rudenī kļūs par pilntiesīgiem Ķemeru vidusskolas skolēniem.
  • Mūzikas skolas audzēkņu koncerts „Ieskandinām pavasari” 17. aprīlī – ļāva nedaudz pasapņot, ieklausīties brīnišķīgajos skaņdarbos, ar kuriem mūs iepriecināja Jūrmalas mūzikas skolas audzēkņi.
  • Ekskursijā uz Zooloģisko dārzu – 19.aprīlī – devās sākumskolas skolēni. Pavasaris Zoo dārzā atnācis ar daudziem jaunumiem.  Daži no bērniem tur viesojās pirmo reizi.
  • Lielā talka – 27.aprīlī – Visi skolas skolēni kopā ar skolotājiem devās sakopt skolas apkārtni un tuvējo ceļu malas. Pats interesantākais talkas moments bija skolas tribīņu apzīmēšana grafiti tehnikā. Te netrūka ne zīmēt gribētāju, ne skatītāju, netraucēja arī sliktais laiks un lietus. Nobeigumā visi pulcējās kopā ar ķemerniekiem uz kopīgām pusdienām tirgus laukumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>