2012/2013. mācību gada oktobra notikumi

Oktobris šogad mūs sākumā lutina ar siltu laiku, un tad – pēkšņi – sniegs un sals! Visi meklējam skapjos noliktos cimdus un siltākas drēbes. Puikas jau izmēģināja roku klases meiteņu sapikošanā. Neskatoties uz temperatūras pazemināšanos, sabiedriskā dzīve joprojām ir aktīva.

Svarīgākie notikumi oktobrī:

  • Dabas zinību diena- 3.oktobrī – šīs dienas pasākumi domāti 5. – 12.klases skolēniem. Viņi devās ārā savas teorētiskās zināšanas bioloģijā, ģeogrāfijā, fizikā, ķīmijā un informātikā pielietot praksē. Saulainā diena sagādāja īstu prieku tiem, kuri vēlējās pārliecināties par savām spējām. Noslēgumā vēl pārliecinājāmies vai tiešām pazīstam savu skolu. Žaņa Pavlovska fotografētajos attēlos nācās atpazīt dažādas skolas vietas.
  • Izteicienu un zīmējumu konkurss par matemātiku – no 1.oktobra līdz 5.oktobrim – saistīja 5. – 12.klašu skolēnus. 5.,6.klases veidoja zīmējumus no cipariem. Daži izdevās ļoti interesanti. Toties vecākie bērni meklēja dažādus izteicienus par matemātiku. Šajā darbiņā bieži iesaistījās visa ģimene. Noslēgumā krāšņa izstāde.
  • Skolotāju dienu šogad atzīmējām 5.oktobrī.- Mūs priecēja skolēnu koncerts, ziedi un jautrais anekdošu konkurss.
  • Ekskursijā uz Zanzibāru – 9.oktobrī – devās 1.- 4..klašu skolēni ar audzinātājiem. Rudens krāsas, jautri piedzīvojumi, labs noskaņojums un jaunas zināšanas – tas ir šīs dienas ieguvums!
  • Skolā viesojās Saeimas deputāte Iveta Grigule 9.oktobrī – šajā dienā viņa iepazinās ar skolu, piedalījās fizikas un latviešu valodas stundās, iztaujāja pedagogus un skolēnus par aktuāliem jautājumiem. Deputāti ļoti ieinteresēja mazo skolu problēmas. Sarunas laikā viņa uzsvēra, ka gan mūsu skolā, gan pilsētā notiek daudzas labas un interesantas lietas, tikai diemžēl, plašākai sabiedrībai tas nav zināms.
  • Jauniešu talkas 1.daļa – 9.oktobrī – šajā dienā 7. -12. Klašu skolēni piedalījās Jauniešu talkā – viņi palīdzēja nojaukt tā skolas tribīņu daļas, kuras bija kļuvušas bīstamas, kā arī novāca drazas.
  • Jauniešu forumā – 10. oktobrī – piedalījās mūsu skolas 8. Un 12.klašu skolēni. Te nu tika domāts par to, ko darīt, lai dzīve kļūtu labāka, interesantāka, saistošāka. Visi dalībnieki uzskatīja šo pasākumu par jautru, vērtīgu un noderīgu.
  • Ekskursijā uz Kauņu – 20.oktobrī – pasākums kopā gan skolotājiem un skolēniem. Iepazinām pilsētu, apmeklējām Velnu muzeju un mākslinieka Čurļoņa muzeju. Tad brīva pastaiga pa pilsētu. Noslēgumā – iespaidīgs bija Krusta kalna apmeklējums.
  • Helovīnu ballīte – 26.okt. un 30.okt. – notika atsevišķi 1.-6.klasēm un 7.- 12.klasēm. Šoreiz mazie dancotāji izcēlās ar krāšņām maskām un aktīvu dejošanu. Visi dalībnieki bija tērpušies šausmīgi skaistās maskās. Fotogrāfijas par šo pasākumu var aplūkot mūsu foto galerijā.
  • 29. oktobris – Urrā! Sākās skolēnu brīvlaiks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>