2012/2013. mācību gada janvāra notikumi

Janvāris – gada pirmais mēnesis. Gads ir atkal sācies ar to jauko, pozitīvo sajūtu –  jaunas apņemšanās, jauni mērķi, vēlēšanās būt labākiem, veiksmīgākiem, kā velkot pirmo burtu baltā lapā… Ir izskanējuši laimes vēlējumi, lietas laimes, zīlēts un minēts, kas jauks un labs gaidāms 2013.gadā. Skolēniem turpinās garais ziemas brīvlaiks, kas šogad ir gana auksts un sniegots. Taču jau 7.janvārī visi atkal esam skolā!

  • Skolas akreditācija – 9., 10.janvāris – Gads sākās ar skolas akreditāciju. Nopietna pārbaude visās jomās gan skolēniem, gan skolotājiem, gan vecākiem. Tiek izrunāts un izanalizēts viss, kas noticis, visi labie darbi. Akreditācijas komisija piedalījās 20 stundās, izvērtēja to norisi, skatījās skolēnu pierakstus, runāja ar skolēnu parlamentu un vecākiem. Un beidzot -urrā! Akreditācija izieta ļoti veiksmīgi. Vērtējumi tikai labi un ļoti labi. Tagad 6 gadus varam strādāt mierīgi un īstenot visas 4 skolas piedāvātās programmas.
  • Saņemts Jūrmalas pilsētas Atzinības raksts par veiksmīgu un gaumīgu skolas Ziemassvētku noformējumu.
  • Tiek mainīts stundu zvanu saraksts -21.janvārī – turpmāk starpbrīdis pēc 2.stundas būs 10 min. garš, bet pēc 3.stundas starpbrīdis ir 20 minūtes.
  • Pārrunas ar skolēnu vecākiem – 15.01. – 18.01. – uz pārrunām ar skolas administrāciju un pedagogiem tiek aicināti to skolēnu vecāki, kuriem ir grūtības mācību darbā vai problēmas ar uzvedību.
  • Kaspara Bikšes seminārs – 21.janvārī – vienlaicīgi skolēniem un skolotājiem par Personības pilnveides iespējām un iespējām sevi pilnveidot pozitīvai dzīvei. Gan 9. Un 12.klases skolēni, gan skolotāji ieguva daudz jauna, no cita skatupunkta paskatījās uz ikdienā notiekošajiem procesiem, un uz savu dzīvi.
  • Skatuves runas konkurss skolā – 22.janvārī – prasība noskaitīt dzejoli un lasīt prozas fragmentu. Piedalās skolēni no visām sākumskolas un pamatskolas klasēm. Uzvarētāji startēs pilsētas skatuves runas konkursā.  Skolu pārstāvēs Madara Ziemele (8.kl.) Arvis Balandiņš(1.kl.) un Dāvis Balandiņš(2.kl.).
  • Slidotavas apmeklējums 25.janvārī – 6.-12.klašu skolēni, neskatoties uz ziemīgi vēso un vējaino laiku, dodas slidot.
  • Tikšanās ar Jūrmalas Domes sporta nodaļas pārstāvjiem – 29.janvārī – 12.klases skolēni izsaka savu viedokli par sporta attīstības iespējām Jūrmalā.
  • Skolas „Popielas” konkurss – 30.janvārī. Tā ir iespēja izteikt sevi, savas jūtas caur dziesmu un deju. Uzvarētāji ir 5.-6.kl. grupa un 8.kl. skolēnu grupa. Šīs abas grupas pārstāvēs mūsu skolu Jūrmalas konkursā..
  • Skolas padomes sēde – 30.janvārī – sanāksmē padomes locekļi tiek iepazīstināti ar akreditācijas rezultātiem, pilsētas vecāku konferences norisi, budžetu, integrācijas projekta konkursu. Vecāki tiek iepazīstināti ar domes atbildi par skolēnu brīvā laika pavadīšanas iespējām.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>