2013./2014. mācību gada decembra notikumi

Decembris – neparasti silts pēdējais šī gada mēnesis, kad jāpārskata gada laikā paveiktais. Lai gan sniegu manījām tikai divas dienas, pirmssvētku sajūtu tas nemazina. Un pāri visam mēnesim virmo eglīšu, piparkūku, pīrāgu un svētku smarža. Arī šajā mēnesī padarīts daudz. Izvērtēsim visi kopā!

  • Pirmā advente – 1.decembrī – bet 2.decembrī mācītājs novada svētbrīdi skolā un iesvēta skolas klašu un personīgos adventes vainagus. Mācītāja teiktais aizskar katra, pat vislielākā delvera sirdi.
  • Ekskursiju diena – 13.decembrī –  5.- 10.klašu skolēni devās uz Rīgu, arī šogad – kino apmeklējums. Rīga jau tērpusies svētku rotā, tas palīdz arī pašiem just Ziemassvētku tuvošanos.
  • Slidotavas apmeklējums – 13.decembrī – sākumskolas klašu skolēniem viens no iecienītākajiem sporta veidiem! Slidot māk visi2.,3.,4.klases skolēni, taču pirmklasniekiem vēl jāpatrenējas.
  • No 2. decembra skola tiek rotāta Ziemassvētkiem. Visur jūtams svētku noskaņojums. Katrai klasei ir sava rotājamā teritorija, tādēļ katrs skolēns jūtās atbildīgs un nepieciešams. Pats galvenais uzdevums – Ziemassvētku egles pušķošana – tiek uzticēta lielākajiem -10.klasei.
  • Skolas eglīte – 19.decembrī – Šī gada koncertam ir divas daļas: sākumskolas teātra izrāde un tad  klašu priekšnesumi, kā arī tautas deju kolektīva un ansambļu priekšnesumi. Pēc koncerta notika arī klašu eglītes. Un vēl diskotēka 1.-4.klasei notika plkst. 15.00, bet lielajiem skolēniem – plkst.18.00.
  • Nakts skolā – 19.decembrī – tikai 9.klasei! Tas ir jauki, mīļi un īpaši omulīgi – pavadīt vienu nakti visiem kopā tukšā skolā. Tādi kopības brīži neaizmirstās!
  • Svētbrīdis baznīcā – 20.decembris – koncerts un svētbrīdis baznīcā. Klusu pārdomu mirklis ir nepieciešams kā skolotājiem tā arī skolēniem.
  • Liecību saņemšana 20.decembris – beidzās šī mācību gada 1.semestris. Izvērtējam savu ieguldīto darbu, pārdomājam – un apņemamies nākamgad vēl labāk mācīties! Īpaši par to jāatceras 9.klases skolēniem!

VEIKSMĪGU UN LAIMĪGU JAUNO GADU!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>