2012/2013. mācību gada februāra notikumi

Februāris – gada visaukstākais mēnesis. Šoziem mūs nepārsteidz dziļš sniegs un bargs sals, mēneša beigās jau ir īsti pavasarīgi saulaina noskaņa. Toties kaimiņvalsti apciemo kārtīgs meteorīts, atstājot aiz sevis nopietnus postījumus.

  • Jūrmalas vecāku konference – notiek 2.februārī – Majoru vidusskolā. Arī mūsu skolēnu vecāki ir ieinteresēti bērnu audzināšanā un izglītības kvalitātes paaugstināšanā. Svarīga arī brīvā laika organizēšana.
  • Slidotavas apmeklējumi turpinās 12.februārī – Visi 1.-5. klašu skolnieki ar lielu prieku izbauda šo iespēju. Norisinās arī nelielas savstarpējās sacensības, ir uzvaras prieks un zaudējuma asaras…
  • Mīlestības nedēļa 11. – 14. februāris – visu nedēļu darbojās Mīlestības pasts. Katru dienu bija iespēja ierasties skolā citā tērpā: halātā un čībās, hipiju un popzvaigznes izskatā. Aktīvāki bija sākumskolas, 5., un 8.klases skolnieki.
  • Slēpošana Milzkalnē 13.februārī – Kopā ar skolotājiem Indru Krūmbergu un Jāni Čakstiņu slēpot dodas 8.,9.,un 12.klašu skolnieki. Dažam tas bija pirmais nobrauciens no kalna.
  • Karaoke konkurss 14.februārī – dziesmas par mīlestību dziedāja visi – no 6. Līdz 12.klasei. Konkursā piedalījās arī skolotāji.
  • Stikla pūtēji 15.februārī – iepazīstināja ar sava amata noslēpumiem. Skolēni ar interesi klausījās ventspilnieku stāstījumu par šī retā amata noslēpumiem. Dažiem izdevās arī praktiski  izmēģināt roku. Izrādījās, ka pat vienkārša burbulīša izpūšana prasa zināmas prasmes.
  • Pilsētas POP ielas konkurss – 19.februārī - abas mūsu komandas, 5. – 6.kl. un 8.klašu jaunieši, startē ļoti labi. 5.-6.klašu skolēni ieņēma 3.vietu pilsētā!
  • Projektu nedēļa skolā „2013.gads-Eiropas pilsoņa gads”19. – 22. februāris – lai gan stundu nav, visi skolēni ir ļoti noslogoti, jo jāspēj pašiem gan teoriju sameklēt, gan intervēt un aptaujāt draugus, radus un paziņas, gan secinājumus izdarīt. Aktuāla ir tēma par Eiropas valstīm, dažādām valūtām, lata vēsturi.

Šajās dienās 9. un 12. klasēm notika eksāmenu modelēšana. Jāuzzina taču, kā tie eksāmeni notiek, jāizvērtē katram savas spējas un zināšanas. Rezultāti liks dažam labam izvērtēt savas zināšanas un papildus piestrādāt, kur nepieciešams.

  • Blaumaņa lugu „Raudupiete”- 24.februārī – uz Valmieru brauca skatīties gan pedagogi, gan vecāko klašu skolēni. Ar izrādi visi bija ļoti apmierināti, aktieru sniegums izrādījās pārsteidzoši labs.
  • Atklātās stundas no 26.februāra – 6.martam – tēma: „Formālās un neformālās darba formas”. Izrādās, ka arī netradicionāli strādājot, var daudz un ar interesi mācīties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>