» pievienošanas laiks: 30.11.2011 plkst.14.17
Iedzīvotāju biedrības novembra tikšanās rezultāti
Ieva Lazda
Iedzīvotāju biedrības sapulcē piedalījās apmēram 15 ķemernieku. Sapulci vadīja M. Stulpiņš.
M. Stulpiņš kopā ar I. Lazdu informēja sanākušos par notikušo saraksti ar Jūrmalas domi Ķemeru bērnudārza celtniecības sakarā – tā kā konkurss ir apstrīdēts, bērnudārza celtniecībai piešķirtais finansējums ir novirzīts citur. Raksta noslēgumā var izlasīt līdzšinējo saraksti.
M. Stulpiņš informēja iedzīvotājus par skojošām aktualitātēm:
- Iedzīvotājiem vajadzētu sekot, lai Ķemeru bērnudārza remonts un jauna bērnudārza celtniecība neapstājas, mudināt domi pieņemt attiecīgus lēmumus. Iespējams, ka nāksies protestēt, ja jautājums atkal tiks atlikts uz nenoteiktu laiku.
- Pasta ēka ir nodota izsolei, taču nav informācijas, vai dome izsolē piedalīsies.
- Simtlatnieku programmā pārtraukums līdz 2012. gadam, kad tiks izsludināts jauns konkurss.
- Apsardzes firma Ķemeros ļoti operatīvi darbojusies (ieradusies 3 minūšu laikā). Kontaktinformācija iedzīvotājiem: 67765890, 22061188 (štābs) un 26667951 (apsargs S. Tondeļs).
- Rūsainais ūdens, kas parādījies daļā Ķemeru mājsaimniecību, varētu būt saistīts ar ūdensvada remontdarbiem. Sīkāku informāciju var iegūt pie “Jūrmalas ūdens“, kas šos remontdarbus veic.
- Sanatorijā šobrīd nekas nenotiek.
- Ir bijuši daudzi iebildumi no iedzīvotājiem par Jūrmalas Kultūras centra organizēto 18. novembra balli – esot bijis pārāk skaļi, apgaismojums neesot bijis piemērtos (apmeklētājiem tieši sejā), tomēr kopumā pasākums bijis pieņemams.
Nākamā sapulce paredzēta 29. decembrī 18:00.
“Pienenītes” vecāku vēstule Jūrmalas domei
Jūrmalas domes atbilde “Pienenītes” vecākiem un sekojoša M. Stulpiņa vēstule Jūrmalas domei:
Pievienots sadaļā Jaunumi | 2 komentāri | birkas: Ķemeru iedzīvotāju biedrība, Tikšanās
2 Komentāri rakstam “Iedzīvotāju biedrības novembra tikšanās rezultāti”
Pievienot atbildi
Jums ir jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.
| Pi | Ot | Tr | Ce | Pi | Se | Sv |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | EC | |
| « Jūn |
|
Aug » |
- No events.


Artis teica:
04.12.2011 plkst. 17.15Bērnudārzs drošvien tā arī netiks uzbūvēts, tuvākos 10 gadus manuprāt noteikti ka nē, kā vienmēr tukši solījumi.
Ieva Lazda teica:
07.12.2011 plkst. 12.42Ja iedzīvotāji neko nedarīs, tad tā arī būs. Ja M. Stulpiņš un pāris pensionāres būs vienīgie, kas gatavi darīt ko vairāk, nevis tikai čubināties pa savām lietām, tad nekā labāka mums šeit nebūs. Taisnību sakot, tad arī nekas labāks nepienāksies.
Par laimi, Ķemeros ir pietiekami daudz cilvēku, kuri paralēli darbiem, bērnu audzināšanai un hobijiem atrod laiku arī tam, lai mēģinātu padarīt dzīvi labāku ne tikai sev, bet vispār padarīt Ķemerus par labāku vietu, kur dzīvot. Vieni apmeklē iedzīvotāju sapulces, citi palīdz rakstīt vēstules, vēl citi ir sasaucami, kad vajag doties uz domi protestēt, vēl citi liek lietā savas profesionālās zināšanas un sakarus. Katrs var atrast veidu, kā ieguldīt savus spēkus kopības labā, ne tikai patērēt to, ko citi ir sagādājuši.
Tikko ir saņemtas divas vēstules no domes. Tas, ko šobrīd var darīt katrs – sekot līdzi norisēm un lēmumiem pašvaldībā, sakontaktēties ar Ķemeru aktīvajiem cilvēkiem un darīt no savas puses visu iespējamo, lai līdz pašvaldību vēlēšanām mums Ķemeros bērnudārzs būtu.