» pievienošanas laiks: 30.07.2010 plkst.1.00
Ķemeru iedzīvotāju jūlija tikšanās rezultāti
Ieva Lazda
Tikšanos vadīja Mārtiņš Stulpiņš un to apmeklēja vairāk nekā 20 ķemernieki. Uz tikšanos bija ieradies arī domes deputāts A. Ābelītis.
M. Stulpiņš informēja par Ķemeru vidusskolas direktora aiziešanu no amata un to, ka šobrīd direktora pienākumus Ķemeru vidusskolā pilda direktora vietniece T. Ķipāne. Drīzumā tiks izsludināts konkurss uz vakanto direktora amatu.
Tika runāts arī par sanatoriju, kurā remontdarbi notiekot ļoti lēni, jo darbdienā darba laikā tur strādājot vien daži cilvēki.
Iedzīvotāji tika informēti par plānotiem ūdens novadīšanas darbiem mežā aiz Durbes ielas, kas varētu padarīt attiecīgo Ķemeru daļu krietni sausāku. Tika paziņots, ka Tirgus iela ir noasfaltēta.
M. Stulpiņš informēja arī par “simtlatnieku” programmas strādnieku paveikto – Ķemeros ir iztīrīti grāvji, tiek tīrītas ietves un ceļmalas – vairākās vietās ietves kļuvušas turpat divreiz platākas. Diemžēl daudzi programmas strādnieki ir atlaisti dažādu pārkāpumu dēļ.
No metāllūžņiem ir iztīrīta Vēršupīte no “Ķirzaciņas” līdz V. Purvīša ielai. Tīrīšanas laikā tika atklāts, ka vairākas saimniecības Ķemeros savus kanalizācijas notekūdeņus pludina tieši upē.
R. Lazda informēja sanākušos par 14. augustā plānotajiem Ķemeru svētkiem.
Iedzīvotāji uzdeva vairākus jautājumus uz kuriem atbildēja M. Stulpiņš un A. Ābelītis:
- par balta papīra lentām, kuras mētājās Ķemeros – tās ir kases lentas no slēgtā Vesko veikala;
- par pastu un aptieku – Ķemeru attīstības biedrība tiekas tikai piektdien, tādēļ jaunāka informācija būs zināma tikai tad;
- par bērnudārza nākotni – bērnudārzs vēl gadu paliek tajās pašās telpās, kur līdz šim;
- uz iedzīvotāju jautājumu par to, cik maksā slimu vai nokaltušu koku nozāģēšanas atļauja, tika atbildēts, ka, saņemot atļauju no Jūrmalas domes un ĶNP, nekas nav jāmaksā. Vienīgās izmaksas varētu sastādīt strādnieku nolīgšana koka zāģēšana, ja īpašnieks pats netiek galā.
Nākamā iedzīvotāju tikšanās paredzēta 26. augustā.
Pievienots sadaļā Jaunumi | 5 komentāri | birkas: Ķemeru iedzīvotāju biedrība, Tikšanās
5 Komentāri rakstam “Ķemeru iedzīvotāju jūlija tikšanās rezultāti”
Pievienot atbildi
Jums ir jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.
| Pi | Ot | Tr | Ce | Pi | Se | Sv |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | EC | |
| « Jūn |
|
Aug » |
- No events.
Marija teica:
12.08.2010 plkst. 11.19Kas tad būs Ķemeru vidusskolā direktors/e???? Kaut kā nekur neredz nekādu sludinājumu par konkursu uz šo vakanci?! Vai arī tas tik izlemts pa melnajām ejām mūsu godīgajā Jūrmalas domē!!!??? Nav jau vairs aiz kalniem 1.septembris!!!!
Ieva Lazda teica:
12.08.2010 plkst. 12.35Tas ir interesants jautājums. Man šobrīd nav informācijas par iespējamiem kandidātiem.
Ja Jūs tas interesē, varbūt var uzrakstīt e-pastu izglītības nodaļai vai izglītības kautājumu komitejai? Viņi varētu būt vislabāk informētās personas šajā jautājumā.
Marija teica:
12.08.2010 plkst. 21.20kā var būt kandidati,ja nav izsludinats konkurss????
maiga teica:
12.08.2010 plkst. 22.07Nu daudzus jau tas interesē – lai kādu sprukstiņu neieceļ par direktoru pēc tik gudra un pretimnākoša priekšgājēja!
Marija teica:
13.08.2010 plkst. 10.01priekšgājējs bija vienkārši supper vadītājs un pats galvenais taisnīgs un godīgs,tādūs tik ar uguni jāmeklē!!! Paldies viņam par milzu ieguldīto darbu šīs skolas labā!!!!!!