» 19.05.2010
Ķemeru nacionālajā parkā notiks bezmaksas putnu klausīšanās vakari
„CEMEX Putnu dienas” ietvaros no 24.-28.maijam Ķemeru nacionālajā parkā notiks putnu klausīšanās vakari. Profesionāls ornitologs divu stundu garumā – brīdi pirms un pēc saules rieta – visiem interesentiem palīdzēs atpazīt Kaņiera ezerā un piekrastē dzirdamās putnu balsis.
PPutnu klausīšanās vakarus nodrošina Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru nacionālā parka administrācija un CEMEX. Tā kā vietu skaits tornī ir ierobežots, interesentus lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 26332786, zvanot darba laikā. Pasākums sāksies plkst. 20:30 un ir bezmaksas. Aicinām ģērbties, atbilstoši laika apstākļiem, un līdzi ņemt, paklājiņus vai pledus ērtākai sēdēšanai. » Lasīt tālāk
Pievienot komentāru | birkas: Daba, Ķemeru nacionālais parks, Tūrisms Ķemeros
Pievienots sadaļā: Jaunumi, Notikumi
» 19.05.2010
Sakopta dabas izziņas taka Slokas ezera un Vēršupītes krastos
Sestdien, 15.maijā Ķemeru vidusskolas skolēni kopā ar vecākiem un Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru NP administrācijas darbiniekiem talkoja Slokas ezera pastaigu takā. Talka notika projekta „Atpakaļ pie dabas” ietvaros.
Talkas gaitā taka tika atbrīvota no sakritušiem kokiem un nozāģētajiem krūmiem, kā arī tika sakopti Slokas ezera, Melnezera un Vēršupītes krasti, tos atbrīvojot no atkritumiem. » Lasīt tālāk
Pievienot komentāru | birkas: Ķemeru nacionālais parks, Ķemeru vidusskola, Talka, Tūrisms Ķemeros
Pievienots sadaļā: Jaunumi