Sagaidām Ķemeru svētkus 7. un 8. augustā!

Ieva Lazda

Foto: Artis Veigurs

Foto: Artis Veigurs

Pateicoties Ķemeru iedzīvotāju atbalstam, ar prieku varam paziņot, ka tradicionālie Ķemeru svētki notiks arī šogad! Vislielākais paldies visiem ziedotājiem, kuri palīdzēja nodrošināt svētku rīkošanai nepieciešamo līdzfinansējumu un pat vēl mazliet vairāk – tas ļaus svētkus šogad padarīt īpaši daudzveidīgus un pārsteigumiem bagātus!

Ar īpašu programmu nakts koncertā pie sēravota paviljona “Ķirzaciņa” 7. augusta vakarā uzstāsies Mikus Frišfelds. Savukārt, 8. augusta rīts sāksies ar atraktīvu un aizraujošu programmu bērniem Eduarda Švāna vadībā. Tās laikā būs gan muzikāli priekšnesumi, gan iespējas aktīvi līdzdarboties pašiem, bet skatuves rīta programmas noslēgums solās būt pavisam pārsteidzošs. Kas tieši notiks – lai pagaidām paliek noslēpumā.

Īpašas aktivitātes tiek plānotas arī Ķemeru galvenās vizītkartes – dziedniecisko dūņu, sēra minerālūdeņu un kūrorta vēstures – iepazīšanai, kas 8. augustā tiks organizētas vairākās Ķemeru vietās. Un, protams, kā tad bez sporta – būs sacensības gan volejbolā, gan virves vilkšanā, gan arī Anniņas kurpes mešanā. Papildus tam aizraujošas sportiskās aktivitātes tiks organizētas arī bērnu un jauniešu auditorijai; būs arī radošās darbnīcas (šī gada jaunums – grafikas darbnīca) un daudz citu nodarbju gan lieliem, gan maziem. Svētku noslēgumā zaļumballe kopā ar grupu “Velvets”. Pasākuma programmu, sporta sacensību nolikumus un citu informāciju meklējiet mājas lapā www.kemeri.lv

Pasākumu rīko Ķemeru iedzīvotāju biedrība ar Jūrmalas domes finansiālu atbalstu iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursa projekta „Kultūras dzīves veicināšana Ķemeros” ietvaros. Svētku rīkošanās piedalās ar Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālā administrācija, Ķemeru bibliotēka, Ķemeru vidusskola, Ķemeru luterāņu un baptistu draudzes un virkne citu aktīvu ķemernieku.

 

Tiekamies Ķemeros!

Ķemeru svētku afiša apskatāma šeit

 

Informāciju sagatavoja

Agnese Balandiņa

Dabas aizsardzības pārvaldes

Pierīgas reģionālā administrācijas

Vecākā valsts vides inspektore

e-pasts: agnese.balandina@daba.gov.lv

Tel.: 26424972

www.daba.gov.lv/kemeri

LOGO_O_speeles_Kemeri  Sīkāk par orientēšanās spēlēm var izlasīt šeit