No 1. oktobra iebraukšana Jūrmalā bez maksas: Jūrmala atklāj rudens sezonu

Ieva Lazda

No 1. oktobra līdz 31. martam Jūrmalā varēs iebraukt bez maksas. Priedaines caurlaižu postenī (pirms Lielupes tilta) 1. oktobrī plkst.10.00 notiks Jūrmalas rudens sezonas atklāšanas ieskaņas pasākums, kurā Jūrmalas pilsētas mērs Gatis Truksnis, Tūrisma attīstības valsts aģentūras direktors Armands Šlokenbergs, volejbolists un jūrmalnieks Aleksandrs Samoilovs, šefpavārs un Jūrmalas restorāna „36.līnija” līdzīpašnieks Lauris Aleksejevs simboliski dos startu bezmaksas iebraukšanai Jūrmalā, ietērpjot caurlaižu automātus īpašā rudens ziemas sezonas noformējumā.

„Jūrmala kā unikāla atpūtas vieta kļūst aizvien populārāka arī ārpus tradicionālās tūrisma sezonas – rudens un ziemas periodā mūsu pilsēta piedāvā baudīt kvalitatīvu kultūras dzīvi un sniedz iespējas aktīvai atpūtai. Nedēļas nogalēs baudīt rudens sezonu Jūrmalā šogad īpaši aicinām ģimenes ar bērniem,” uzsver Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

„Pilsētai ir jādzīvo pilnvērtīga dzīve arī ziemā. Maksas atcelšana rudens un ziemas periodā ir pozitīvs solis, tajā jaušama pašvaldības interese sekmēt ar pakalpojumu sfēru saistīto uzņēmumu attīstību, kā arī parāda pilsētas atvērtību – arī rudens un ziemas periodā Jūrmalā tiek gaidīts ikviens viesis,” akcentē Jūrmalas restorāna „36.līnija” šefpavārs un līdzīpašnieks Lauris Aleksejevs.

Maksa par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā tiek noteikta atbilstoši  Jūrmalas pilsētas domes saistošajiem noteikumiem „Par transporta līdzekļu iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā”. Savukārt automašīnas Jūrmalas pilsētā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, var novietot bez maksas (izņemot privātās autostāvvietas).

Reinholds Pelše,

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs