Bezmaksas latviešu valodas kursi Jūrmalā

Ieva Lazda

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” aicina apmeklēt bezmaksas valsts valodas kursus „Valsts valoda Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem”.

Apmācību mērķis ir sniegt iespēju apgūt latviešu valodu pieaugušajiem Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem*, kuri legāli uzturas Latvijā un kuru dzimtā valoda (pamatvaloda) nav latviešu valoda, lai veicinātu latviešu valodas vides paplašināšanos un iedzīvotāju sekmīgāku iekļaušanos pilsētas dzīvē.

Kursos iespējams apgūt sekojošus valodas līmeņus:

  • zemākais līmenis (A1, A2)
  • vidējais līmenis (B1, B2)
  • augstākais līmenis (C1, C2)

Ieguvums – mācību laikā katrs dalībnieks saņems mācību grāmatas un darba burtnīcas. Apmācību dalībnieki pēc kursu noklausīšanās saņems apliecību par 100 stundu programmas apguvi un varēs kārtot valsts valodas atestācijas eksmāmenu.

Apmācību norises laiks no 2013. gada 29. aprīļa – 1. decembrim.

Apmācību norises vietas:

Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola, Rūpniecības ielā 13, Jūrmala

Jūrmalas pilsētas Lielupes vidusskola, Aizputes ielā 1a, Jūrmala

Pieteikties mācībām iespējams Jūrmalas pilsētas domes Izglītības nodaļā, Adrese: Dubultu prospekts 1.lit.1, aizpildot rakstisku iesniegumu katru darba dienu no pulksten 10:00 līdz 16:00.

* Kursi netiek apmaksāti iedzīvotājiem, kuri ieguvuši oficiālu bezdarbnieka vai darba meklētāja statusu vai iegūst izglītību vispārējās izglītības iestādē.

Kontaktinformācija:

Ieva Lāce
Mācību projektu vadītāja
Brīvības iela 47, Rīga, LV-1010
Tel: 26310756, Fakss: 67289848
E-pasts: abc@abc.edu.lv