Muzikāls uzvedums “Viņš un viņa” restorānā “Neptūns”

Ieva Lazda

 

10.maijā plkst.20:30 restorānā Neptūns (Jūrmala, Jaunķemeru ceļš 1) skanēs skaists francūža un latvietes mīlas stāsts Ilzes Lejiņas un Freda Ormēna izpildījumā.
Viņa nāk no Rīgas, viņš – no ciemata Francijā, viņu ceļi krustojas…
Kopā viņi spēlē kopš pirmās satikšanās dienas, un viņu romantiskais stāsts turpina plaukt dažādās Eiropas vietās – Beļģijā, Vācijā, Polijā, Luksemburgā…
Duets jums piedāvā ceļojumu ar skaistākajām franču melodijām, kuras dziedājuši labi pazīstamie dziedātāji Montāns, Piafa, Dasēns, Brasēns, Trenē, Aznavūrs, Geinsbūrs, Beko, Brels un daudzi citi.
Ilze Lejiņa ir viena no pirmajām latviešu saksofonistēm. Ieguvusi maģistra grādu saksofona spēlē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Pilnveidojusi sevi studijās Dānijas Karaliskajā mūzikas akadēmijā un Nacionālajā mūzikas konservatorijā Montroijā Francijā, piedalījusies arī dažādās meistarklasēs un konkursos. Piecus gadus spēlējusi Rīgas saksofonu kvartetā, ar kuru ieguvusi Lielo Mūzikas balvu. Pēc šis vērtīgās pieredzes Ilze izveidoja Baltijā pirmo dāmu saksofonu kvartetu n[ex]t, ar kuru spēlēts daudzviet Eiropā, ir arī ieskaņojumi Latvijas radio.
Freds Ormēns ir franču saksofonists un multiinstrumentālists. Viņa netipiskās mūziķa gaitas sākušās ar saksofona spēles un džeza studijām Francijā, Mecas konservatorijā, pēc tam Mecas universitātes Muzikoloģijas fakultātē, un turpinājušās kā saksofona spēles pasniedzējam. Taču pavisam drīz Freds sekoja savam sapnim par skatuvi. Viņš krājis pieredzi, piedalīdamies daudzos projektos džeza, salsas, elektro un funk stilā gan Francijā, gan Eiropā. Talantīgs un spontāns, viņš improvizējot jebkuru dzīves mirkli pārvērš maģiskā piedzīvojumā. Viņa jaunākajā soloalbumā Introspection dzirdami skaņdarbi, ko viņš pats komponējis, aranžējis un arī ierakstījis visus instrumentus.
Piedalās: Ilze Lejiņa (balss un saksafons) – Latvija
Freds Ormēns (balss un saksafons) – Francija
Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā Biļešuservisa (http://www.bilesuserviss.lv) kasēs un uz vietas restorānā 6 Ls.
Ieteicama galdiņu rezervācija: 67731289, 26189261 (vietu skaits pie galdiņiem ierobežots).