Ķemeru O’spēļu rezultāti

Ieva Lazda

Ķemeru O’spēļu rezultāti ir apskatāmi klikšķinot šeit. Sīkāk pa disciplīnām:

Attēlā ir Paralimpiskās komandas, pirmo trīs vietu ieguvējas, kuras izcīnīja Jūrmalas pilsētas domes sarūpētos kausus.

– Vidū – Pirmās vietas ieguvēju komanda “Leonardo OSKB” no Rīgas – ar domes diplomu rokās – Anatolijs Aļipovs un ar kausu rokās Latvijas Taku-O izlases dalībnieks Andrejs Šulcs;

– Labajā malā, visi trīs zilajos T krekliņos – Otrās vietas ieguvēju komanda “Krāslava IRSK” no Krāslavas.
Mazliet par šo komandu:
Labajā malā ar domes diplomu rokā un hūti galvā – Anatolijs Lebedoks (Krāslavas IRSK prezidents).
A. Lebedoks jau 6. reizi apmeklē Ķemeru svētkus un piedalās Taku-O sacensībās. Šogad viņš piedalījās arī makšķerēšanas sacensībās un neskatoties uz savu invaliditāti, viņš startēja arī Veloorientēšanās sacensībā īsajā distancē un spēja izcīnīt Jūrmalas domes sarūpēto sudraba medaļu.
Blakus Anatolijam ar kausu rokās – Latvijas Taku-O izlases dalībnieks Vjačeslavs Lukaševičs. Arī neskatoties uz savu invaliditāti bija mēģinājis startē veloorientēšanās garo distanci, bet diemžēl nepaveicās, jo netālu no Zaļajām Kāpām, velosipēdam pārtrūka ķēde un nācās izstāties. Trešais komandas biedrs ar medaļu kaklā Vladislavs Grundāns. Arī viņš, neskatoties uz savu invaliditāti, Ķemeru svētkos bez Taku-O, startēja arī makšķerēšanas sacensībās un piedalījās arī Veloorientēšanās sacensībās.

– Attēla kreisajā pusē, zaļganajos T krekliņos – Trešās vietas ieguvēju komanda “Ausma IADC” no Jēkabpils.
Ratiņkrēslā ar kausu rokās un domes diplomu klēpī – Latvijas Taku-O izlases dalībnieks Valdis Strods. 2008. gadā, starptautiskajās Taku-O sacensībās Jaunķemeros Valdis pirmo reizi mūžā paņēma rokās orientēšanās karti un pēc veiktās distances, starp Latvijas dalībniekiem, viņam bija labākais rezultāts. Kopš tās reizes, Valdis “saindējās” ar orientēšanās sportu.
Valdim aiz muguras, ar Ķemeru orientēšanās spēļu labvēļu reklāmas plakātu rokās – Latvijas Taku-O izlases dalībnieks Guntis Jakubovskis.

Visi šie vīri ir kolosāls paraugs pat daudziem veselajiem, it īpaši tiem, kuriem patīk čīkstēt par grūto dzīvi. Šie vīri nečīkst, bet nodarbojas ar aktīva un veselīga dzīves veida popularizēšanu.

Vēlreiz MĪĻŠ PALDIES visiem par atbalstu un sadarbību!!!

Jānis Bergs (daudzo amatu pildītājs Ķemeru Orientēšanās spēlēs)