Florbola turnīrs Spuņciemā

Ieva Lazda

2011. gada 13. februārī Spuņciemā notika florbola turnīrs, kuru rīkoja Engures vidusskola. Kopā piedalījās 4 komandas – Ķemeru vidusskolas komanda, Enguri pārstāvēja Engures vidusskolas komanda un divas pagasta komandas-„Engure 1” un „Korsāri”, kuras sastāvā spēlēja cilvēki, kuri ir pat 20 gadus vecāki nekā lielākā daļa spēlētāji un kuri vēl aiz projām ir aktīvi un izturīgi tāpat kā mūsu jaunākie spēlētāji.

Pirmā spēle Ķemeru vidusskolas komandai bija ar „Engures 1” komandu. Šīs spēles rezultāts bija 3:2 Ķemeru vidusskolas labā. Vārtus guva ķemernieki Artis Veigurs, Žanis Pavlovskis un Dmitrijs Rubcocs.

Otrā spēle Ķemeru vidusskolas komandai bija ar Engures vidusskolas komandu. Šīs spēles rezultāts bija 4:3 Ķemeru vidusskolas labā.

Visbeidzot pēc ilgā pārtraukuma pienāca pēdējā spēle Ķemeru vidusskolas komandai pret „Korsāri”. Šī spēle ķemerniekiem bija ļoti grūta un saspringta. Šajā spēlē vārti sekoja pēc vārtiem un rezultāts bija 8:7 Ķemeru vidusskolas labā.

Spēles bija tik aktīvas un aizraujošas, ka turnīra beigās Ķemeru vidusskolas komandai pat bija 2 salauztas nūjas.

Kad komandas visas spēles bija izspēlējušas, mēs uzzinājām turnīra uzvarētājus – Ķemeru vidusskolas komandu, savukārt, 2 vietu ieņēma „Engures 1” komanda, 3 vietu -Engures vidusskolas komanda un 4 vietu „Korsāri”.

Ķemeru vidusskolas komanda ieguva lielu un skaistu kausu un florbola bumbiņas skolai, kā arī individuāli katrs no komandas spēlētājiem saņēma diplomus un medaļas.

Labākais turnīra spēlētājs bija Ķemeru vidusskolas komandas spēlētājs Artis Veigurs, kurš arī ir Ķemeru vidusskolas komandas kapteinis. Labākā vārtsarga titulu ieguva Ķemeru vidusskolas vārtsargs Kaspars Krūklis, atnesot Ķemeru vidusskolas komandai uzvaru, atvairot visus pēcspēles metienus.

Visi Ķemeru vidusskolas skolēni un skolotāji sveic Ķemeru vidusskolas florbolistus uzvarētājus ar uzvaru: Kasparu Krūkli, Edgaru Venckus,, Dmitriju Rubcovu, Žani Pavlovski, Arti Veiguru, Aleksandru Ribaku, Elmāru Meieru, Ventu Paleju, Roju Pinni, Lauri Tauriņu un Gintu Erdmani – Hermani.

Enija Meiere,

Ķemeru vidusskolas 10.klases skolniece un līdzjutēja