Gaidām idejas Ķemeru svētkiem 2014!

Ķemeru svētki katru gadu aug un pilnveidojas. Organizatori arvien centušies atrast aktivitātes, kas būtu aizraujošas un bagātinošas katram svētku apmeklētājam, un arvien bijuši atvērti jaunām idejām. Arī tagad, lai gan 2013. gada Ķemeru svētki ir tikko aizvadīti, jau notiek nākamo svētku plānošana. Tādēļ aicinām Ķemeru iedzīvotājus piedalīties plānošanā un izteikt ierosinājumus un piedāvājumus 2014. gada Ķemeru svētkiem, sūtot tos  uz Ķemeru mājaslapas e-pastu . Veidosim savus svētkus kopā!

 
 

Ķemeru iedzīvotāju biedrības augusta tikšanās rezultāti

Sapulcē piedalījās 16 iedzīvotāji. Sapulci vadīja Mārtiņš Stulpiņš. Sapulcē pārrunātie jautājumi: » Lasīt tālāk

 
 

No Ķemeriem caur Ventspili uz Krāslavu

Jau vairākus gadus, Ķemeros augusta mēnesī, tradicionālie Ķemeru svētki tiek ieskandināti ar nakts koncertu pie sērūdens avota paviljona „Ķirzaciņa”, kur pulcējas vairāki simti klausītāji. » Lasīt tālāk

 
 

Ķemeros atvērts jauns veikals

15. augustā Ķemeros tika atvērts jauns Elvi veikals. Pirmajās dienās apmeklētāju pieplūdums bija ļoti liels – veidojās iespaidīgas rindas.

Veikals strādā katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

 

 

 
 

Jūrmalas pilsētas domes paziņojums Ķemeru jautājumā

Jūrmalas dome ir šokēta par valsts bezatbildību Ķemeru jautājumā

Vakardienas negaidītais paziņojums par Ķemeru sanatorijas kompleksa nodošanu izsolei ir valsts bezatbildības un vienaldzības sekas. Vēl pagājušajā nedēļā valstij bija unikāla iespēja izbeigt Ķemeru sanatorijas ieilgušo agoniju un glābt vērtīgāko Latvijas kurortoloģijas pērli, kā arī aizsākt tās atdzimšanu. » Lasīt tālāk

 
 

Iedzīvotāju biedrības tikšanās augustā

Ķemeru iedzīvotāju biedrības kārtējā tikšanās notiks 2013. gada 29. augustā 18.00, Robežu ielā 14.

Visi interesenti ir mīļi gaidīti. Ja gadījumā nav iespējams ierasties, sev svarīgos jautājumus var pievienot kā komentārus ziņai vai arī sūtīt uz mājas lapas e-pastu (vēlams sūtīt vēlākais pāris stundas pirms sapulces sākuma).

 
 

Ķemeru svētki 2013: Foto no Arta Veigura

Ķemeru svētki katram ir savi. Daži tos noķer ar fotoaparātu un ļauj citiem ieraudzīt svētkus no sava skatpunkta. Šoreiz – Arta Veigura foto. » Lasīt tālāk

 
 

Ķemeru svētki aizvadīti godam

Kā jau katru gadu, arī šogad augusta vidū – 9. un 10. augustā – ar plašu pasākumu programmu un Jūrmalas domes finansiālu atbalstu tika atzīmēti gadskārtējie Ķemeru svētki. » Lasīt tālāk

 
 

Notiks svinīga Lielā Ķemeru tīreļa laipas un dabas izglītības centra „Meža māja” atklāšana

9.augustā Dabas aizsardzības pārvalde rīko semināru par valsts institūciju lomu izziņas un ilgtspējīgu attīstību veicinoša piedāvājuma veidošanā Latvijas īpaši aizsargājamās dabas teritorijās, kā ietvaros tiks atklāta Lielā Ķemeru tīreļa laipa un dabas izglītības centrs „Meža māja”. » Lasīt tālāk

 
 

Medaļas gaida lielus, gan mazus piemērotus kaklus

Jau ir zināms, ka Ķemeru svētku laikā notiks arī Orientēšanās spēles “Ķemermiestņa Mazās Anniņas LIELĀ BALVA’2013” gan Precīzās Orientēšanās disciplīnās, gan arī Orientēšanās velobraucienā.
Pateicoties Jūrmalas pilsētas domes sporta nodaļas atbalstam, gan pieaugušajiem, gan arī bērniem (tā tad – gan lieliem, gan maziem) ir sarūpētas medaļas, katrā vecuma grupā, kādas ir noteiktas sacensību nolikumā.

Lai sacensību rīkotājiem būtu iespējams zināt cik kartes vajag sagatavot, lūdzam līdz 7.augustam, līdz pl 23:55 veikt pieteikšanos pa E-pastu:
orient@navigator.lv
Ir iespējas pieteikties arī internetā.
Pieteikšanās onlainā ir veicama, ieejot šajā linkā un aizpildot pieteikuma anketas visus norādītos lauciņus:
http://www.taku-o.lv/index.php?option=com_seminar&Itemid=2

Ar Precīzās orientēšanās daudzcīņas nolikumu var iepazīties klikšķinot šeit, ar Veloorientēšanās sacensību nolikumu var iepazīties klikšķinot šeit.

Sīkāk par precīzo orientēšanos, Taku Orientēšanās sacensību pamatprincipiem, Taku-O karšu topogrāfiskajām zīmēm un orientēšanās vēsturi Ķemeros var izlasīt, klikšķinot uz saitēm.