Jūrmalas pašvaldība konsultējas ar iedzīvotājiem par optimāliem sabiedriskā transporta maršrutiem

Lai uzlabotu Jūrmalas pilsētas autobusu maršrutu tīklu, maksimāli piemērojot to pilsētas iedzīvotāju vajadzībām, Jūrmalas pilsētas dome līdz 2013. gada 30. jūnijam veic sabiedrisko aptauju.

Līdz 31. jūlijam aptaujas rezultāti tiks apkopoti un veiktas darbības, lai grozījumi stātos spēkā. No 2013. gada 15. augusta Jūrmalas pilsētas maršruta tīkla autobusi sāks kursēt pēc jaunas shēmas.

» Lasīt tālāk

 
 

Volejbola laukumā atkal jauni stabi

Volejbola laukumā atkal ir uzstādīti jauni stabi, informēja M. Stulpiņš. Lūgums šodien volejbolu nespēlēt, jo tikai no rīta iecementēti.

Iepriekšējie volejbola laukuma stabi tika nozāģēti tieši pirms 18. maijā paredzētā volejbola turnīra, kuru organizēja A. Veigurs. Volejbola turnīrs tomēr notika.

Esot arī aizturēti huligāni, kuri priekšvēlēšanu cīņu ietvaros bojāja G. Trukšņa vēlēšanu reklāmas plakātus.

 

 

 
 

Ķemeru sanatorijas nedienas

Sižets par Ķemeru sanatoriju.

 
 

Retro auto brauciens Jūrmalā

Retro auto brauciens Jūrmalā notiks 26. maijā. Maršruts sāksies Ķemeros ap pulkst. 12:00 pie dzelzceļa stacijas. Tas turpināsies Ķemeru ielās. Pēc tam retro auto dosies uz Sloku, kur apstāsies laukumā pie Slokas evaņģēliski luteriskās baznīcas. Tas varētu būt ap pulkst. 12:30. Vēlāk auto kolonna dosies uz Kauguriem un apstāsies pie Kauguru kultūras nama, tas varētu būt ap pulkst. 13:00. Tālāk retro auto dosies cauri Jūrmalai uz Dubultiem. Tur  tie apstāsies laukumā pie Dubultu evaņģēliski luteriskās baznīcas, pretī Dubultu dzelzceļa stacijai. Ierašanās varētu būt ap pulkst. 14:00.

Braucienu organizē retro auto kolekcionārs no Smārdes – Māris Mežapuķe.

 
 

Velorallijs Kurzeme

8. JŪNIJĀ ĶEMERU NAC. PARKĀ – „ĀTRUMAM NAV NOZĪMES”

Kā jau liecina nosaukums, pasākuma galvenais mērķis ir aicināt cilvēkus doties dabā un ļauties tās valdzinājumam
nesteidzoties, atvēlot gana daudz laika izziņai un pārsteidzošiem atklājumiem. Velorallija posma laikā katrs varēs izvēlēties sev piemērotāko veidu dabas vērtību iepazīšanai uz divriteņa – būs  gan speciāls maršruts ģimenēm ar bērniem jūras piekrastē, kas būs apvienots ar dabas skolas nodarbībām, gan patstāvīgi veicams maršruts ar uzdevumiem, gan arī gidētas velo ekskursijas. » Lasīt tālāk

 
 

Pasta atklāšana

Pasta nodaļas atklāšana pēc remonta notiks 30. maijā. Laipni aicināti visi interesenti. Atklāšanas laiks tiks precizēts.

 
 

Strūklaka Ķemeros

Kopš šīs nedēļas Ķemeros darbojas strūklaka. Tā novietota pagājušajā rudenī iztīrītajā un šogad labiekārtotajā dīķī Ķemeru centrā. Ķemeru iedzīvotāji ir aicināti apmeklēt strūklaku tieši vakaros, kad tā ir izgaismota. Līdzīga strūklaka šopavasar ir atklāta arī Mellužos.

Strūklakas izveidošanu veicinājis Mārtiņš Stulpiņš. Liela pateicība arī strūklakas atbalstītājiem Jūrmalas domē, jo īpaši Guntai Smalkajai un Zandai Sapronovai no Jūrmalas pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļas.

Strūklaka darbosies visu vasaru. Strūklakas oficiāla atklāšana paredzēta tuvākajā laikā. Lai strūklaka iedzīvotājus tiešām priecētu visu vasaru,  iedzīvotāji ir aicināti nebūt pasīviem un pieskatīt, lai strūklaku nesabojā vandāļi.

 
 

Volejbola turnīrs Ķemeros

 
 

Pankūku balle restorānā “Neptūns”

Piedāvājam nesteidzīgas brokastis, izbaudot dažādākās pankūkas. Notiks arī dažādas aktivitātes Ķemeru Nacionālā parka Ceļotāju dienas ietvaros. Bērniem līdz 12.g. ieeja par brīvu.

 
 

Muzikāls uzvedums “Viņš un viņa” restorānā “Neptūns”

  » Lasīt tālāk