Lielā talka Ķemeros

Ķemeros šogad talkošana paredzēta trīs vietās un vēl divās Ķemeru apkārtnē. Atgādinām, ka tiks savākti tikai tie atkritumi, kas atkritumu savākšanas vietās (pie vecā tirgus laukuma un stāvvietā pie kūrortpoliklīnikas) būs atstāti sarkanajos Lielās talkas maisos!

Tikšanās vieta Vecajā tirgus laukumā, J.Rozentāla un Tirgus ielu stūrī, lai sakoptu Ķemerus un to apkārtni. Pulcēšanās 9:00, pusdienu maltīte no kafejnīcas “Kūriņš” 12.00 . Organizē Ķemeru iedzīvotāju biedrība un partija “Tev, Jūrmalai”. Kontaktpersona: Mārtiņš Stulpiņš 26439169.

Tikšanās vieta pie Ķemeru vidusskolas, lai sakoptu Ķemeru vidusskolas teritoriju un tai pieguļošās teritorijas. Organizē Ķemeru vidusskola. Kontaktpersona: Dzintra Fišere 29169536.

Tikšanās vieta pie “Sprīdīša”, lai sakoptu sporta laukuma teritoriju, sagatavotu vasaras sezonai spēļu laukumu un sakoptu ēku apkārtni. Organizē  Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestāde “Sprīdītis”. Kontaktpersona:  Ērika Ligita Trauberga 26593425.

Tikšanās vieta pie Melnezera, lai sakoptu apkārtni. Organizē  Dabas aizsardzības pārvalde Ķemeru nacionālais parks. Kontaktpersona:  Aivars Tomaševics 29185479.

Tikšanās vieta pie Slokas ezera, lai sakoptu apkārtni. Organizē  Dabas aizsardzības pārvalde Ķemeru nacionālais parks. Kontaktpersona:  Aivars Tomaševics 29185479.

 
 

Aicina uz CEMEX Putnu dienu pasākumiem

27. un 28.aprīlī Latvijas Ornitoloģijas biedrība, SIA CEMEX un Dabas aizsardzības pārvalde aicina dabas draugus piedalīties “CEMEX Putnu dienās”. Šajā pavasarī tiek piedāvāti 22 bezmaksas pasākumi – gan putnu vērošanas ekskursijas, gan putnu būrīšu gatavošanas darbnīcas. Pasākumi notiks putniem iemīļotās vietās Rīgā un citur Latvijā, tostarp Ķemeru nacionālajā parkā. Ekskursijas vadīs pieredzējuši ornitologi un aktīvi putnu vērotāji. » Lasīt tālāk