Lielā talka Ķemeros

Ķemeros šogad talkošana paredzēta trīs vietās un vēl divās Ķemeru apkārtnē. Atgādinām, ka tiks savākti tikai tie atkritumi, kas atkritumu savākšanas vietās (pie vecā tirgus laukuma un stāvvietā pie kūrortpoliklīnikas) būs atstāti sarkanajos Lielās talkas maisos!

Tikšanās vieta Vecajā tirgus laukumā, J.Rozentāla un Tirgus ielu stūrī, lai sakoptu Ķemerus un to apkārtni. Pulcēšanās 9:00, pusdienu maltīte no kafejnīcas “Kūriņš” 12.00 . Organizē Ķemeru iedzīvotāju biedrība un partija “Tev, Jūrmalai”. Kontaktpersona: Mārtiņš Stulpiņš 26439169.

Tikšanās vieta pie Ķemeru vidusskolas, lai sakoptu Ķemeru vidusskolas teritoriju un tai pieguļošās teritorijas. Organizē Ķemeru vidusskola. Kontaktpersona: Dzintra Fišere 29169536.

Tikšanās vieta pie “Sprīdīša”, lai sakoptu sporta laukuma teritoriju, sagatavotu vasaras sezonai spēļu laukumu un sakoptu ēku apkārtni. Organizē  Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestāde “Sprīdītis”. Kontaktpersona:  Ērika Ligita Trauberga 26593425.

Tikšanās vieta pie Melnezera, lai sakoptu apkārtni. Organizē  Dabas aizsardzības pārvalde Ķemeru nacionālais parks. Kontaktpersona:  Aivars Tomaševics 29185479.

Tikšanās vieta pie Slokas ezera, lai sakoptu apkārtni. Organizē  Dabas aizsardzības pārvalde Ķemeru nacionālais parks. Kontaktpersona:  Aivars Tomaševics 29185479.

 
 

Pateicība Ķemeru vidusskolas atbalstītājiem

Pateicība

deputātam Arnim Ābelītem par sadarbību un finansiālu atbalstu 3 gadu garumā, kā arī par līdzfinansējumu skolēnu  ekskursijas organizēšanai  uz Lietuvu, Jūrmalas pilsētas domes sabiedrības integrācijas projekta „No izpratnes uz sadarbību jeb kā sadzīvot kopā” ietvaros, un

pateicība Mārtiņam Visockim, sabiedriskās organizācijas “Tautas balss” valdes priekšsēdētājam par finansiālu atbalstu Ķemeru vidusskolas deju kolektīvam tautas tērpu iegādē.

Ķemeru vidusskola

 
 

Aicina uz CEMEX Putnu dienu pasākumiem

27. un 28.aprīlī Latvijas Ornitoloģijas biedrība, SIA CEMEX un Dabas aizsardzības pārvalde aicina dabas draugus piedalīties “CEMEX Putnu dienās”. Šajā pavasarī tiek piedāvāti 22 bezmaksas pasākumi – gan putnu vērošanas ekskursijas, gan putnu būrīšu gatavošanas darbnīcas. Pasākumi notiks putniem iemīļotās vietās Rīgā un citur Latvijā, tostarp Ķemeru nacionālajā parkā. Ekskursijas vadīs pieredzējuši ornitologi un aktīvi putnu vērotāji. » Lasīt tālāk

 
 

Ceļotāju diena Ķemeru nacionālajā parkā

Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālā administrācija sadarbībā ar Ķemeru nacionālā parka reģiona uzņēmējiem un pašvaldībām aicina uz ĶNP Ceļotāju dienu 11. maijā!

Pasākumi notiks Ķemeros “Meža mājā” un Ķemeru lielā  tīreļa karjeros, Jaunķemeros restorānā “Neptūns” un pie kūrorta rehabilitācijas centra “Jaunķemeri”, Lapmežciemā, Smārdē (tai skaitā atpūtas centrā “Valguma pasaule”), Slampes un Džūkstes pusē.

Sīkāka informācija par pasākumiem meklējama klikšķinot šeit.

 
 

Pavasara rallijs Ķemeros

11. maijā Ķemeros ieplānots pavasara rallijs. Lūdzam sekot informācijai, jo pasākuma sakarā daļa pilsētas ielu tiks slēgtas satiksmei. Sīkāka informācija par ralliju meklējama šeit.

 
 

Pavasara plūdi rotaļlaukumā

Šopavasar daudzviet Latvijā lielu satraukumu raisošie plūdi Ķemeriem šķiet gājuši secen. Lai gan Vēršupīte ir ūdeņiem pilna, tomēr applūdušas ielas un laivojami pagalmi, kā tas ir gadījies citos pavasaros, vismaz pagaidām nav novērojami. Tomēr ir vietas, kur ūdens ir sakrājies, piemēram, pagājušajā gadā būvētais rotaļlaukums ir kļuvis nelietojams uz nenoteiktu laiku. Rodas jautājums – vai laukuma projektētāji un būvnieki nespēja prognozēt, ka uzbūvējot iedziļinātu rotaļlaukumu bez noteces ūdenim, tas pārvērtīsies baseinā ikreiz sniegam kūstot un pēc lielākām lietusgāzēm?

Rotaļlaukumā plūdi. Foto: Ērika Trauberga

Rotaļlaukumā plūdi. Foto: Ērika Trauberga

.

 

 

 
 

Spāru svētki jaunajā Ķemeru bērnudārzā. Fotoreportāža

» Lasīt tālāk

 
 

Flamenko mūzikas vakars ar Romiros “Neptūnā”

 
 

Iedzīvotāju biedrības tikšanās aprīlī

Ķemeru iedzīvotāju biedrības kārtējā tikšanās notiks 2013. gada 25. aprīlī 18.00, Robežu ielā 14.

Visi interesenti ir mīļi gaidīti. Ja gadījumā nav iespējams ierasties, sev svarīgos jautājumus var pievienot kā komentārus ziņai vai arī sūtīt uz mājas lapas e-pastu (vēlams sūtīt vēlākais pāris stundas pirms sapulces sākuma).

 
 

Jaunajam Ķemeru bērnudārzam spāru svētki

Pēc dažām dienām – 9. aprīlī 12:00 Jaunajā Ķemeri bērnudārzā notiks spāru svētki.

Ķemeru jaunais bērnudārzs ir ticis gaidīts jau vismaz 30 gadus. Ieilgušais bērnudārza būvniecības process, daudzie solījumi un sliktais bērnudārza “Pienenīte” tehniskais stāvoklis vairrākkārt radīja bažas, ka Ķemeri varētu vispār palikt bez bērnudārza, tādēļ prieks par jaunā bērnudārza spāru svētkiem ir īpaši liels.

Kopš pagājušā gada bērnudāzu vada Inta Černaja.